Salı
Hafif Kar Yağışlı
8°C | 1°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
11°C | 2°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
12°C | 3°C
İletişim Merkezi

Belediyemiz tarafından öğretmenler arası voleybol turnuvası düzenlendi

Belediyemiz tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası, oynanan final karşılaşmasının ardından sona erdi.

Belediyemiz tarafından öğretmenler arası voleybol turnuvası düzenlendi Haberler

     Belediyemiz tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası, oynanan final karşılaşmasının ardından sona erdi.

     Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Hayrettin Atmaca Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Voleybol turnuvası 01 Kasım’da başlayıp 23 Kasım’da sona erdi. 33 okuldan 330 öğretmenin katıldığı turnuva 3 hafta sürdü. Turnuvanın finali İsmet Ömeroğlu İlkokulu ile Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları arasında oynandı.

     Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 2-0’lık skorla geçen İsmet Ömeroğlu İlkokulu turnuvanın şampiyonu oldu.

     Turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız Süleyman Elban, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Aydemir tarafından verildi.

Belediye Scripti: Medya İnternet | Yer Sağlayıcı (Hosting): Mİ Telekom