Cuma
Parçalı Bulutlu
-4°C | -17°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
-3°C | -15°C
Pazar
Çok Bulutlu
-2°C | -9°C
İletişim Merkezi

Gelecek Gençlerle Başlar konferansının 4’üncüsü gerçekleşti

Belediyemiz tarafından organize edilen Gelecek Gençlerle Başlar konferansının 4'üncüsü Prof. Dr. Faruk Kaya’nın katılımı ile gerçekleşti.

Gelecek Gençlerle Başlar konferansının 4’üncüsü gerçekleşti Haberler

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Gelecek Gençlerle Başlar konferansının 4'üncüsü Prof. Dr. Faruk Kaya’nın katılımı ile gerçekleşti.

Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen konferansta 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerine Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde görevli Prof. Dr. Faruk Kaya tarafından Vatan Sevgisi, aile değerleri ve dinimizin bizlere gerektirdiği sorumluluklar anlatıldı.
Her ay düzenlenen konferanslarda Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesinden farklı akademisyenlerin 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerine yönelik sunumları gerçekleşmeye devam ediyor.

Prof. Dr. Faruk Kaya, konferansta öğrencilere Vatan sevgisini, aile değerlerini ve dinimizin gerektirdiklerini anlattı. Gençlerin günümüzdeki olaylara bakarak yapabileceklerini ve eski yaşanmış olaylardan dersler çıkararak yapmaması gerekenlerini söyledi. Konferans sonrası Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Edip Çağlayan Prof. Dr. Faruk Kaya’ya teşekkürlerini sunarak plaket takdim etti.

 

 

Belediye Scripti: Medya İnternet | Yer Sağlayıcı (Hosting): Mİ Telekom