AĞRI BELEDİYESİ

Ağrı, Türkiye °C
23 Haziran 2017 Cuma

Ağrı Belediyesinin 15 Nisan Hacivat Karagöz Oyunu Gösterimi

 

 

 

hacivat2  karagöz3 hacivat2 karagöz3

 

 

Ağrı Belediyesi 15 Nisan Ağrı’nın Düşman işgalinden Kurtuluşunun 99. Yıl dönümü münasebetiyle çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikleri başladı. Ağrı Belediye Başkanı Musa Işın Başkanlığında yapılacak olan etkinliklerle Ağrı halkına çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleniyor.

Halkın  memnuniyetlerini yerine getirmek için, 10 Nisan Pazartesi günü saat 13.00, 15.00,17.00 ve 19.00 da Geleneksel Türk Gölge Oyunu Karagöz Hacivat Oyunu gösterime sunuldu. Oldukça ilgi gören gösterilerde salon tam kapasite izleyiciyle doldu.

Ağrı Kültür ve Kongre  salonunda üç seans gösterimi yapıldı. Geleneksel Türk Gölge Oyunu Karagöz Hacivat Oyunu okul öncesi öğrencilerini ve son seansta da çok sayıda da Aile ve çocukların katılımı ile izlendi.

15 Nisan Etkinlikleri kapsamında bugünde öğleden önce Ağrı Starını Arıyor ses yarışması ile saat 16.00 ve 18.00 Tiyatro Gösterisi yapılacak.

Tüm Halkımız bu tür etkinliklere ücretsiz davetlidir, Tüm halkımıza duyurulur.

Sosyal medyada paylas...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Tumblr0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page