AĞRI BELEDİYESİ

Ağrı, Türkiye °C
24 Temmuz 2017 Pazartesi

Ağrı Belediyesi’den Abdurrahman Önül Konseri

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Musa Işın’ın talimatıyla Ramazan ayı etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Ağrı’da gerçekleştirdiği değişim projeleri ile birlikte sosyal faaliyetlere de önem veren Işın, gerçekleşen 3.üncü ilahi konseri ile vatandaştan tam not aldı.

Bayburt’lu İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül, birbirinden güzel ilahilerini seslendirmesinin ardından, Böyle bir günde kendisini Ağrı’lı vatandaşlarla buluşturan Belediye Başkanı Musa Işın’a teşekkür etti.

Konser sonunda konuşan Işın “ Bizler hanım kardeşlerimizi çok önemsiyor ve çok seviyoruz, geçen sene 15 temmuzdan itibaren 1 ay boyunca demokrasi nöbeti tuttunuz, bunu unutacak değiliz. Bizler size ne kadar hizmet etsek azdır, siz her türlü hizmete layıksınız. Bizlerin bu insanlara hizmetimiz bir vicdani borçtur bir imanı borçtur. 15 Temmuz yaklaşıyor, 1 hafta daha hükümet konağının önünde beraber olacağız.”dedi.

Belediyede yapımına devam edilen projeler hakkında konuşan Işın “ Hanım kardeşlerimiz ve gençlerimiz için mahallelerimizde Aile destek merkezleri ve geclik merkezleri yaptık. Ayrıca çocuklarımız için her mahallede kreş açıyoruz. Bu sene Ağrı’nın yarısına doğalgaz geliyor. Yollarımızı asfaltlıyoruz. Sizi İnşallah çöplükten pislikten kurtaracağız. Tam 27 projeyi hayata geçiriyoruz.Allah beni size karşı mahcup etmesin. Benim için en büyük ödül sizin duanızdır”diye konuştu.

Konser sonunda Işın, Abdurrahman Önül’e plaket takdim edip teşekkür etti.önül1 önül2 önül3 önül4 önül5

Sosyal medyada paylas...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Tumblr0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page