AĞRI BELEDİYESİ

Ağrı, Türkiye °C
23 Haziran 2017 Cuma

Senai Demirci; Ağrı söyleşisi

Ağrı Belediyesi Kutlu Doğum Etkinlikleri kapsamında Şair Yazar Senai Demirci’yi Ağrı Halkıyla buluşturdu.

Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Musa Işın’ın direktifleri doğrultusunda sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında Kültür ve Kongre Merkezinde söyleşi programı düzenlendi.

Senai Demirci söyleşisinde “Kutlu Doğumun İnsan hayatında Muhammedi fıtratın bozulmadan Peygamberimizin ahlakı olan Kuranı Kerim’i ayet ayet yaşayarak ve yaşatarak kutlanabileceğini ifade etti. Peygamber SAV efendimizin bize emaneti olan Kuran’ı Kerimin her ayeti Allah’ın bizden ümit kesmediğinin müjdesidir dedi.

Ağrı Valisi Belediye Başkanı Musa Işın Senai Demirciye yaptığı söyleşi sonrası entellektüel kimliğinden dolayı  teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.

Vali Işın Ağrı halkının peygamber aşkından dolayı sırtlarının hiç bir zaman yere gelmeyeceğini ifade etti.

Söyleşi Programına Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Musa Işın, Vali Yardımcısı ve Belediye başkan Yardımcısı Ejder Demir, İl Özel İdaresi Genel sekreteri Erhan Tenekeci, İl Müftüsü İbrahim Gemici ve İl Kültür ve Turizm Muhsin Bulut ve Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay katıldılar.

 

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed

Sosyal medyada paylas...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Tumblr0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page