Ağrı Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ
Hasan ARSLAN
Ağrı Belediye Başkanı
Başkan
 
DUYURULAR
AĞRI KENT BİLGİ SİSTEMİ
Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
06.08.2010

Ağrı Kent Konseyi 3. Genel Kurulu Ağrı Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda yapıldı.

 
 

Ağrı Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Hasan Arslan öncülüğün yapılan toplantıda ilk olarak divan heyeti seçildi.
 
Ağrı Belediye Encümenleri Besra Şimşek ve Yalçın İnanlı’nın seçildiği toplantıda Kent Konseyi Genel Sekreteri Halil Yılmaz, yaptıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
 
Daha sonra konuşan Ağrı Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Hasan Arslan, yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlattı.
 
 
Kent Konseyinin kendileri için çok önemli olduğunu ancak gerekli desteğin verilmediğini vurgulayan Başkan Arslan “Özellikle sivil toplum örgütlerimizden konseyi toplantılarına katılarak sorunları konuşmak istiyoruz. Seçim öncesi verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Halkımızdan özellikle temizlik konusunda bizlere yardımcı olmalarını istiyoruz. Allahın izni ile projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Kısa sürede yaptığımız hizmetlerle Ağrı’da değişim hissedilir hale geldi. Her geçen gün bugünden daha güzel olacak” dedi.
 
 
Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın konuşmasının ardından Ağrı Belediyesi hizmetleri hazırlanan slayt eşliğinde davetlilere izletildi.
 
Yine Eski Van Caddesi ve Boncuklu parkı projeleri ilk defa davetlilere tanıtıldı.  Kent Konseyi toplantısı davetlilerin görüş ve önerilerinin alınmasının ardından son buldu.
 
 
 
Sayfa Okunma Sayısı :3792