Pazar
Sisli
3°C | -6°C
Pazartesi
Kar Yağışlı
2°C | -5°C
Salı
Parçalı Bulutlu
2°C | -2°C
İletişim Merkezi

Hoş Geldin Bebek Projesi devam ediyor

Ağrı Belediyesinin geçen yıl startını verdiği Hoş Geldin Bebek Projesi devam ediyor

Hoş Geldin Bebek Projesi devam ediyor Haberler

Ağrı Belediyesi tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında yeni doğan bebekler için hazırlanan, “Hoş Geldin Bebek”  setlerinin dağıtımı devam ediyor.

Projede toplamda 7 bin 500 aileye yeni doğan setleri dağıtılacak. Ağrı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, yeni doğan bebekler için hazırlanan, içinde ateş ölçer, 5'li zıbın, battaniye, havlu, bebek bezi ve diğer ihtiyaçların olduğu bebek setleri ailelere hediye ediliyor. Geçen yıldan beri yürütülen projedeki bazı ürünler Aile Destek Merkezi'ndeki (ADEM) kadınlar tarafından el emeği olarak ailelere ulaşıyor.

Proje kapsamında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde dünyaya gelen bebekleri ziyaret eden Beyza Elban, Belediyemizin hazırladığı Hoşgeldin Bebek setlerini ailelere hediye edip bebeklerin durumu hakkında ailelerden bilgi aldı. Projeden duydukları memnuniyeti dile getiriren aileler, Ağrı Valisi ve Belediye Başkanı Süleyman Elban ve Eşi Beyza Elban'a sosyal belediyecilik anlayışıyla oluşturdukları bu çalışmayı takdirle karşıladıklarını belirttiler.

 

 

Belediye Scripti: Medya İnternet | Yer Sağlayıcı (Hosting): Mİ Telekom