AĞRI BELEDİYESİ

Ağrı, Türkiye °C
24 Temmuz 2017 Pazartesi

Vali Süleyman Elban Belediye Başkan Vekilliği Görevine Başladı

Resmi Gazetede Yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Ağrı’ya atanan Vali Süleyman Elban, İçişleri Bakanlığınca görevlendirildiği Belediye Başkan Vekilliği görevine başladı.

Ağrı Belediyesini ziyaret eden Vali Elban burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanlığı tarafından verilen kararla Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildiğini söyledi.
Ağrı halkına hizmet etmek için çalışacaklarını dile getiren Elban, “Halkımızın temel belediye hizmetleri ve diğer belediyeden beklentilerini karşılamak için hizmetlerden herhangi bir zafiyet oluşmaması için arkadaşlarımız ile birlikte Ağrı halkımıza hizmet etmeye çalışacağız. Genel anlamda ilin ihtiyacı olan projeler devam edecektir. Onun haricinde her hangi bir kaynak israfına neden olmadan ihtiyaca göre tekrar revize edileceklerde olunabilir, ama şu aşamada başlayan işlerin devamında her zaman kamu yararı vardır. Aksi takdirde bir kamu zararı oluşur” dedi.

Sosyal medyada paylas...Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Tumblr0Share on Google+0Pin on Pinterest0Email this to someonePrint this page