Ağrı Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ
Hasan ARSLAN
Ağrı Belediye Başkanı
Başkan
 
DUYURULAR
AĞRI KENT BİLGİ SİSTEMİ
Batıkentin Yolları Yapılıyor

Batıkentin yolları yapılıyor

28.07.2009 

 

Batıkentin yolları yapılıyor

Belediye Başkanı Hasan Arslan Seçim öncesi verdiği vaadleri yerine getiriyor.Abide Mahallesinin Batıkent sitelerinin çevre düzenlmesini için start verildi. Çevre düzenlemesi için 20 bin m2 yol yapımı gerçekleştirilecek.
 
Abide Mahallesine bağlı olan Batıkent sitelerini yolları için 20.000 metre kilitkare parke taşı döşemesi yapalarak, Çevre düzenlemesi çalışmaları için start verildi.
 
Çalışmanın başlaması öncesinde konuşan Belediye Başkanı Hasan Arslan" Batıkent sakinlerine seçim öncesi söz verdik. Bu vaatlerimizi yerine getirmek için Ağrı halkı ile birlikte, sivil toplum kuruluşlarımızın da desteğini alarak çaba gösteriyoruz.
 
 Seçimden sonra sadece 4 ay geçti. Ve 4 ay içerisinde çok mesafe kat ettik. Verdiğimiz sözlerin bir çoğunu ilk dört ayda yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şunu söylemek istiyorum ki, Ağrı halkı bizi eleştirsin, biz eleştirilerden güç alıyoruz. Ama halkımız ön yargılarından kurtulup kısa sürede yaptığımız işlere bakarak eleştirsin” dedi.

Açılış Törenine Belediye Başkanı Hasan Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı  Ömer Çelik, İbrahim Kösedağ, Bursa Ağrı'lılar Derneği Başkanı Ömer Başaran, ATSO Başkanı Mehmet Erat, Muhtarlar Dernek Başkanı Fahrettin Aslan, sivil toplum kuruluşları ve Batıken te oturan site sahiplerinin katıldı, "Batı Kent Çevre Düzenlemesi" açılışında, Kurdeleyi Başkan Arslan kestikten sonrada kendiside parke taşı döşemesi yaptı.
 
Başkan Arslan' ın Batıkentten ayrılmadan önce çevresinde bulunan coçuklarada şekerleme dağıttı.
Sayfa Okunma Sayısı :838