Ağrı Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ
Ercan ATEŞ Ercan ATEŞ
Ağrı Belediye Başkanı
Ağrı Belediye Başkanı
 
DUYURULAR
AĞRI KENT BİLGİ SİSTEMİ
Trabzonlu Gazeteciler Belediyemizi Ziyaret Ettiler
Trabzonlu Gazeteciler Belediyemizi Ziyaret Ettiler
11.10.2010

Ağrı Gazeteciler Cemiyeti’nin konuğu olarak Ağrı’ya gelen Trabzonlu gazeteciler Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı makamında ziyaret ederek Trabzonspor forması hediye ettiler.

 
 

AGC ile kardeş cemiyet olmak ve diyalogları geliştirmek adına 3 gündür Ağrı’da olan Trabzon’da görev yapan 15 gazeteci ziyaretlerinin son durağında Ağrı Belediye başkanı Hasan Arslan’ı ziyaret ettiler.
 
Sıkı bir Trabzonsporlu olan Başkan Arslan’a bir sürpriz yapan gazeteciler yanlarında getirdikleri ’61 Hasan Arslan’ yazılı formayı Başkan Arslan’a takdim ettiler. Formayı görünce oldukça sevinen Başkan Arslan, formayı odasının girişine asarak teşekkür etti.
 
 
 
Gezileri hakkında Başkan Arslan’a bilgiler veren Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Ata, Ağrı ile bundan sonra sıkı bir ilişki sürdüreceklerini ifade etti. Bu gezinin Trabzon ayağınında olduğunu vurgulayan Ata “Bizler Ağrı’ya gelerek 3 gün burada misafir olduk. Birde bunun Trabzon ayağı olacak. Ağrı’dan gelecek gazeteci kardeşlerimizle Ağrı ile Trabzon arasında bir köprü oluşturacağız. Gezimiz süresince bizi çok iyi ağırlayan ve yanımızda olan tüm meslektaşlarımıza ve Ağrılılara teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
Küçük yaşlardan beri Trabzon taraftarı olduğunu vurgulayan Ağrı Belediye Başkanı saHasan Arslan, bu yüzden Trabzon’un kendisi için yarı bir önemi olduğunu belirtti.
 
Bu ziyareti çok anlamlı ve olumlu bulduğunu dile getiren Başkan Arslan “Umarım bu ziyaretler karşılıklı devam ederek sürer. Bizler Ağrı halkı adına Trabzonlu kardeşlerimizi her zaman ilimizde misafir etmek isteriz. Bizlerde en kısa sürede Trabzon’a geleceğiz. İlişkilerimizi artırarak devam ettirmek her iki il adına güzel olacaktır. Emeği geçen ve bu buluşmayı sağlayan herkese teşekkürler” şeklinde konuştu.
 
 
 
Ziyaret sonunda tüm misafirlerine plaket ve değişik hediyeler veren Başkan Hasan Arslan, Trabzonlu gazetecilerle toplu fotoğraf çektirdikten sonra kapıya kadar geçirerek yolcu etti.
 
 
 
Sayfa Okunma Sayısı :763