Başkanlarımız Hazal Aras ve Akkuş’tan Anneler Günü Mesajı

12 Mayıs 2024 14:23 Ağrı Belediyesi 120

Başkanlarımız Hazal Aras ve Akkuş’tan anneler günü mesajı

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de annelerimizi onurlandırdığımız özel bir günü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Başkanlarımız Hazal Aras ve Memet Akkuş mesajlarında şu ifadelere yer verdi. 

“Annelerimiz, sevgi dolu yürekleri, fedekarlıkları ve sabırlarıyla hayatımızın en değerli varlıklarıdır.
Anneler, ilk öğretmen olarak güçlü bireylerin yetişmesine öncülük ederken, aynı zamanda güçlü toplumların temelini oluştururlar. Onlar, bize sevgiyle bakmanın, desteğin ve rehberliğin ne demek olduğunu öğreten ilk kişilerdir. Onların sevgisi ve öğretileri, bizleri güçlü kılar ve hayatımızın her alanında bize ilham verir.
Annelerimizin mutluluğunu artırmak için geçmişte olduğu gibi gelecekte de azimle çalışmaya devam edeceğiz, onlarla ilgili her alanda daha fazla çaba sarf edeceğiz.
Bu vesilesiyle, tüm annelerimize sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Başta sevgili annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, yaşamlarında mutluluk, sağlık ve başarılar diliyoruz. Bu anlamlı günde evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, elleri öpülesi annelerimize de minnet ve şükranlarımı sunuyoruz”

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.