İçişleri Bakanımız Yerlikaya’yı Ağırladık

03 Eylül 2023 14:33 Ağrı Belediyesi 878

Ağrı İlimize birtakım ziyaretlerde bulunmak için gelen İçişler Bakanımız Ali Yerlikaya’yı ilimizde ağırladık.

Ağrı İlimize birtakım ziyaretlerde bulunmak için gelen İçişler Bakanımız Ali Yerlikaya’yı ilimizde ağırladık.

Ağrı Hava limanında AK Parti Milletvekili Ruken Kilerci, Vali Mustafa Koç ve Belediye Başkanımız Metin Karadoğan ile İl protokolü tarafından karşılanan İçişler Bakanımız Yerlikaya Ağrı Valiliğine geçerek burada şeref defterini imzaladı. Valilik toplantı salonunda yaptığı Güvenlik toplantısının ardından Ak Parti il Başkanlığına geçti.

Ak Parti il başkanlığında toplantı salonunda yaptığı konuşmada “Doğu ve Batı arasında eşitlik sağlama noktasında gayret göstereceğiz”81 il ve 922 ilçemizde ülkemizi karış karış geziyoruz, sizlerle şehir buluşmalarımızı gerçekleştiriyoruz ve vatandaşlarımızın her biriyle gönülden gönülle kurduğumuz bağları güçlendiriyoruz dedi.

Buradan Ağrı Belediye başkanlığına geçen Bakan Yerlikaya, Belediye Başkanı Metin Karadoğan ve Belediye Meclis başkanı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılandı.

Toplu Çekilen Fotoğrafın ardından Makama geçerken Belediye Şeref defterini imzaladı. Başkanlık makamında Ağrı il ve İlçe Belediye başkanları ile bir süre görüşen Bakan Yerlikaya, Belediye Meclis Toplantı salonunda İlde Bulunan STK temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrası yapılan ikram sonunda Bakanımız Belediye Başkanlığından ayrıldı.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.