Ağrı Belediyesi 15 Bin 916 Metre Altyapı Çalışması Yaptı

03 Ekim 2019 11:07 Ağrı Belediyesi 429

Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, şehir merkezinde başlattığı altyapı çalışmaları kapsamında 15 bin 916 metre su ve kanalizasyon hattı döşedi.

Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın talimatı doğrultusunda yaşanan altyapı sorunlarının çözüme kavuşturulması için su ve kanalizasyon hattı çalışmaları başlatmıştı. Bu kapsamda yapılan çalışmalarda şehir merkezinde kanalizasyon ve su şebeke hattı sıkıntısı olan bölgeler öncelikli olmak üzere diğer bölgelerde 8 bin 866 metre kanalizasyon 7 bin 50 metrede su şebeke hattı çalışması gerçekleştirdi.

Yeni hat çalışmaların yanı sıra vatandaşların şikâyetleri üzerine 3 bin 435 metre kanalizasyon arızası, 5 bin 660 kanal açma ve vidanjör hizmeti ve 103 köye kanal arızası hizmeti verildi.

Altyapının bir şehir için en önemli hizmetlerden biri olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Savcı Sayan “ Belediye olarak asli görevlerimizden biri ve en önemlilerinden olan altyapı hizmeti için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Şehrimizin başlıca sorunlarından biri olan altyapı sorunu, göreve geldiğimizden bu yana aralıksız olarak devam ettirdiğimiz bir çalışma. Kısa sürede bu rakama ulaşan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Altyapı sorununu en aza indirmek için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.