Ağrı Belediyesi'nin düzenlediği tiyatro gösterimi büyük beğeni topladı

27 Ekim 2017 08:58 Ağrı Belediyesi 2067

Ağrı Belediyesi'nin düzenlediği tiyatro gösterimi büyük beğeni topladı

Ağrı Belediyesi tarafından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine gündüz yetişkinler için ise akşam seansında tiyatro gösterimi düzenlendi.

Ağrı Belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro gösteriminde Cumhur Seval ve ekibi sahne aldı. Kültür ve Kongre merkezinde sahnelenen “İbiş’in sınavı” ve “Bizim Konak” oyununu İlkokul ve orta okul öğrencileri gündüz gösteriminde yetişkinler ise akşam seansında izledi. Belediyenin maskotu Şirin tiyatro gösterimi öncesi öğrencilere özel gösteriler yaparak büyük beğeni topladı. Tiyatro gösterimini Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Atmaca, Mahmut Koç, Halit Aydemir ve çok sayıda vatandaş izledi. Tiyatro sanatçılarından ’Teyyo Pehlivan’ tiplemesiyle ün yapan Cumhur Seval’ın da bulunduğu gösteri, büyük alkış aldı.
Tiyatro gösteriminin ardından tiyatro gösterisi için Cumhur Seval ve ekibine teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atmaca, böyle kültürel ve sosyal etkinliklere Ağrı Belediyesi olarak önem verdiklerini ve bu geleneği devam ettireceklerini söyledi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.