Ağrı’da sokakların trafik sorununa çözüm

15 Mayıs 2024 11:53 Ağrı Belediyesi 167

Ağrı’da sokakların trafik sorununa çözüm

 

Belediyemiz kent merkezinde yaşanan bazı yerlerdeki araç trafiği sorunları çözümü için sahaya indi. 

Ağrı Belediye  Eş Başkanı Hazal Aras kent merkezinde bulunan Leylek Pınar Mahallesinde ki  702, 703, 704. sokaklarda yaşanan trafik sorununun çözümü için sokaklarda incelemelerde bulundu. Başkan Aras, esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek yapacakları çalışma ile ilgili bilgi verdi. 

Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Hazal Aras; Halkımızın yıllardır bu sokaklarda yaşamış olduğu trafik sıkıntısının farkındayız. 
Halkçı, katılımcı ve şeffaf belediyecilik şiarıyla yürütmüş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda ilgili başkan yardımcılarımız, birim müdürümüz ve ekibimizle buraya geldik, araç trafiğini rahatlamak adına neler yapabiliriz diye düşünerek en ince noktasına kadar projemizi oluşturup, faaliyete geçireceğiz. Halkımızın talebini yerinde dinleyip yaşamış oldukları tüm sorunları yerinde çözmek adına ziyaret edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Hazal Aras’ın yıllardır süre gelen araç trafiği adına yapmış olduğu çalışmalardan memnuniyet duyduğunu belirten vatandaşlar yapılan çalışmalarında başarılar diledi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.