AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki İlimizi Ziyaret Etti

19 Temmuz 2019 02:04 Ağrı Belediyesi 2040

 

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle görüşmek için Ağrı’ya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyeti Ahmed-i Hani Havalimanında, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, İlçe teşkilatları, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri il kurum amirleri karşıladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, beraberindeki heyet ve Belediye Başkanı Savcı Sayan, kent merkezinde Murat Nehri, Kağızman Caddesi, Abide Meydanı, Millet Bahçesi, üniversite ve çevre yolunda yapılması planlanan projelerin yerlerinde incelemelerde bulunarak istişarelerde bulundu. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyet Ağrı’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Başkan Sayan, Ağrı’da bir ilkin gerçekleştiğini vurgulayarak, bu döneme kadar hiçbir teşkilat başkanı ve yönetiminin Ağrı’ya tam kadro gelmediğini söyledi. Bunun Ağrı için bir şans olduğunu belirten Başkan Sayan “Yoğun programları içinde bizleri şereflendirerek buraya kadar gelen Genel Başkan yardımcımız ve yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah Ağrı’ya yapılacak yatırımlarda bizlere ön ayak olacaklar. Bizlere vereceği desteklerle Ağrı’yı Doğunun Parlayan Yıldızı Yapacağız.” dedi.

Özhaseki burada yaptığı açıklamada, belediyecilik ile ilgili ülkenin tarihindeki önemli dönemleri hatırlatarak başlattıkları belediyecilikle birçok kentin çehresinin değiştiğini anlattı. Ağrı ziyareti ile birlikte kenti tanıyarak, yapılacak yatırımlar hakkında fikir sahibi olduklarını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel yönetimler olarak Ağrı için seferber olacaklarını ve Savcı Sayan’a desteklerini en iyi şekilde hissettireceklerini belirtti.

Programa, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Mücahit Yanılmaz, Ahmet Çakır, Tahir Akyürek, Yusuf Ziya Yılmaz, Mustafa Demir, Abdurrahman Öz, Ahmet Zenbilci, Mustafa Açıkgöz, Selim Yağcı, Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Çiğdem Koncagül, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Ağrı il yönetimi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Belediye Başkanı Savcı Sayan brifing verdi. Yerel Yönetimler Başkanlığı teşkilatı, Ağrı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tunç ve belediye birim müdürlerinden İmar ve Şehircilik Müdürü Tuncer Aktaş, Destek Hizmetleri Müdürü Ahmet Beycan,Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Servet Arslan, İnsan Kaynakları Müdürü Abdulmenaf Aslan, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Cafer Saydam, Yazı İşleri Müdürü Recep Yıldız, Mali Hizmetler Müdürü Casim Kaya, Fen İşleri Müdürü Davut Karaoğlan, Temizlik İşleri Müdürü Nedim Nas’ın katılımı ile gerçekleşen toplantıda Ağrı için planlanan projeler görüşülerek istişare edildi.

Cuma namazında merkez camiinde vatandaşlarla buluşan heyet daha sonra Cumhuriyet Caddesi ve Eski Van caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Buradan Ağrı Belediyesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyet gerçekleştirilen toplantının sonrasında Başkan Savcı Sayan tarafından yapılan plaket takdiminin ardından ilimizden ayrıldı.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.