Artık Belediyemize şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz
![Artık Belediyemize şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz](/dosya/haber/730x411/gorselimg_1165141240.jpeg)
Belediyemize Dilek, Şikayet ve önerilerinizi yeni hatlarımızdan iletebilirsiniz.
Ağrı Belediyesi olarak vatandaşlarımızın dilek, şikayet ve önerilerini kolay bir şekilde bizlere iletmeleri için 7/24 hizmet veren "153" - "0472 216 46 16" - "0549 472 44 04" hatlarımız ile hizmet vermeye başladık. Şikayetleri en kısa sürede çözüme kavuşturmak için Ağrı Belediye ekiplerimiz yerinde müdahale ile sorunları çözüme kavuşturmayı hedefliyor.