Başkan Karadoğan; Soğuk Havada Çalışan Personeline Tatlı İkramında bulundu

31 Ocak 2024 10:21 Ağrı Belediyesi 365

Ağrı belediye Başkanı Metin Karadoğan Soğuk havada Karla mücadele çalışması yapan ve sahada olan personeli çalışma alanında ziyaret ederek kendi elleriyle tatlı ikramında bulundu.

 

Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan Soğuk havada Karla mücadele çalışması yapan ve sahada olan personeli çalışma alanında ziyaret ederek kendi elleriyle tatlı ikramında bulundu.

Ağrı kent merkezine son yağan karın ardında karla mücadele çalışmasında bulunan Ağrı Belediyesinin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Su ve kanalizasyon İşleri Müdürlüğü çalışanları, sahada kışın soğuk havasında cadde ve sokaklarda bulunan Zabıt Müdürlüğü personeli, çatılarda buz kırma temizleme mücadelesi eden İtfaiye Müdürlüğü  ekipleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünün saha elemanlarını çalışma alanlarında ziyaret etti.

 Belediye Başkanı Metin Karadoğan yapılan karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi alarak çalışan personelin motivasyonunu sağlamak için gittiği her birimde çalışanlarla bir süre bilgi alış verişinde bulunduktan sonra, kendi elleri ile çalışanlara tatlı ikramında bulundu.

Karadoğan, Çalışanların yaptığı işlerinden memnuniyetini dile getirerek kentin karla mücadele çalışmalarını yerinde denetleyerek, çalışanlara her zaman destek olacağını ve yanlarında olduğunu, söyledi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.