Başkanımız Savcı Sayan'ın Bayram Ziyaretleri

13 Ağustos 2019 01:18 Ağrı Belediyesi 2418

Belediye Başkanımız Savcı Sayan, Kurban bayramı münasebetiyle çeşitli bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdi.

Başkan Sayan, merkez camiinde kılınan bayram namazı sonrası vatandaşların bayramını kutladı. Başkan Savcı Sayan, kentin huzuru ve refahı için bayram günü uygulama noktalarında nöbet tutan güvenlik güçlerimizin ve bayram yolculuğu yapan vatandaşlarımızın bayramlarını kutladı. Başkan Sayan, bayram dolayısıyla Kur'an Kurslarını, Huzurevi, çocuk destek merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığında düzenlenen ziyaret etti. Başkan Sayan, Valilik tarafından düzenlenen il bayramlaşma töreninde hemşehrilerimizle bayramlaştı.

Başkan Savcı Sayan, Mahalle Muhtarlarımızı ve Belediye Meclis Üyelerimizi evlerinde ziyaret etti ardından Millet bahçesinde vakit geçiren vatandaşları ziyaret eden Başkan Sayan şeker dağıtıp bayramlarını kutladı.

Başkan Savcı Sayan, belediye bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak, herkesin Kurban bayramını kutlayıp böyle bir günde bir arada olduklarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Bayramlaşma programına belediye personelinin yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, belediye meclisi üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.