Başkan Sayan, Baret Takıp Beton Döktü

27 Eylül 2019 11:38 Ağrı Belediyesi 3482

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Taşlıçay Deresinde hayata geçirilecek olan rekreasyon çalışmasında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Zemin ve istinat çalışmalarının devam ettiği alanda baretini takıp çizmesini giyen Belediye Başkanı Savcı Sayan, beton döküp ahşap kalıpları söktü. İşçilerle birlikte bir süre çalışan Başkan Sayan, projede çeşitli düzenlemeler yapılması için talimat verdi.  Taşlıçay deresinde ıslah çalışmalarının ardından 5 kilometrelik bisiklet yolu ve oturma alanları yapılacak.

Alanda Devlet Su İşleri (DSİ) ile birlikte yürüttükleri ortak projeyi incelediklerini belirten Başkan Sayan “ Belediye olarak burada 5 kilometrelik bisiklet yolu ve vatandaşlarımızın oturup güzel vakit geçirebileceği alanlar oluşturacağız. En kısa zamanda burayı çok güzel bir yer haline getireceğiz. Bütün Ağrılı vatandaşlarımız buradan faydalanacak. Bizde yerinde incelemeye geldik. Çalışan arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum. Çok güzel bir çalışma yapıyorlar. Gelen misafirlerimiz burada güzel oturma alanlarında vakit geçirip, su eşliğinde çay keyfi yapabilecekler. “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.