Başkan Sayan, Bayramlaşma Programı Düzenledi.

05 Haziran 2019 18:41 Ağrı Belediyesi 1859

 

Belediye Başkanımız Savcı Sayan, belediyesi bahçesinde bayramlaşma programı düzenledi.

Bayramlaşma programına belediye personelinin yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın, Ağrılı İş Adamları Şinasi Ünsal ile Uğur Ünsal, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, belediye ile il genel meclisi üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Sayan, programa katılan herkesin Ramazan bayramını kutlayıp böyle bir günde bir arada olduklarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Çocuklara Bayram Hediyesi Olarak Bisiklet verildi

Başkan Sayan geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden yaptığı çağrının sonucu kentteki çocuklara bisiklet gönderen iş adamı Uğur Ünsal ile birlikte dağıtımı gerçekleştirdi.

Çocuklar için talep ettiği bisikletlerin devamının ilerleyen zamanlarda olacağını ifade eden Başkan Sayan “ Sosyal medya üzerinden başlattığımız kampanya sonucunda bisikletler belediyemize gelmeye başladı. Bugün bayramlaşma programımızda bizleri yalnız bırakmayan iş adamlarımızın huzurunda bisikletleri dağıtmaya başladık. İlerleyen zamanlarda elimize bisikletler ulaştıkça bunların da dağıtımını gerçekleştireceğiz.”dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.