Belediyemiz tarafından Anneler Günü programı düzenlendi.

14 Mayıs 2018 15:42 Ağrı Belediyesi 1576

Belediyemiz tarafından 13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle program düzenlendi. 

Belediyemiz tarafından 13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle program düzenlendi. 

Düzenlenen programa Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız Süleyman Elban ile Hanımefendi Beyza Elban katıldı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Vali Elban, “ Anneler günü dolayısıyla hepinizi en içten, en kalbi duygularımla, saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Belediye Başkanlığı olarak düzenlediğimiz Anneler Günü programı dolayısıyla sizlerle beraber olma fırsatı bulduk. Bugün programımızın en önemli bölümü olarakta Rukiye Hocamız sizlere değerli açıklamalarda bulunacak. Ben tüm anneleri ve anne adaylarını yapılacak bu konferansla baş başa bırakmak istiyorum. Hepinize sağlık ve huzur içerisinde nice Anneler Günü diliyorum.”dedi.

Uzman Klinik Psikolog Rukiye Karaköse’ye “Kadın Psikolojisi ve Mutluluk” adlı sunumunun ardından Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız Süleyman Elban tarafından plaket takdim edildi. Vali Süleyman Elban ve eşi Beyza Elban, Anneler Günü programı dolayısıyla Şehit ve Gazi anneleri ile akşam yemeğinde buluştu. Burada bir konuşma gerçekleştiren Vali Elban,’’Çok kıymetli Şehit ve Gazilerimizin anneleri, kardeşleri ve aileleri Anneler Günü münasebetiyle bir araya geldik. Hepinize en içten dileklerimle en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bugünün anısına düzenlenen yemeğe hoşgeldiniz. Siz annelerin en değerlisi olan Şehit ve Gazi anneleri ile bir araya gelelim istedik. Bizleri kırmayıp geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.‘’ dedi.

Vali Elban ve eşi Beyza Elban Şehit ve Gazi annelerinin masalarını tek tek gezerek, gül ile çeşitli hediyeler takdim edip Anneler Gününü kutladı. 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.