Ekiplerimiz Ağrı’da market denetimlerine devam ediyor
![Ekiplerimiz Ağrı’da market denetimlerine devam ediyor](/dosya/haber/730x411/ekiplerimiz-agrida-market-denetimlerine-devam-ediyor.jpeg)
Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatı doğrultusunda zabıta ekiplerince il merkezindeki market ve iş yerlerinin düzenli olarak denetlendiği belirtildi.
Marketlerde gramaj, raf-kasa fiyatları uygunluğu, hijyen ve düzen, son kullanma tarihi kontrolü, fahiş fiyat ve stokçuluğun denetlendiği anlatılan açıklamada, "Ekiplerimizin bugün gerçekleştirdiği denetimde şartları taşımayan 5 market mühürlenerek faaliyetlerine ara verilmiştir." ifadesine yer verildi.