EŞBAŞKAN MEMET AKKUŞ EKİPLERE ÇİM BİÇME ÇALIŞMALARINDA TIRPAN ÇEKEREK DESTEK VERDİ 

31 Mayıs 2024 16:22 Ağrı Belediyesi 177

EŞ BAŞKAN MEMET AKKUŞ EKİPLERE ÇİM BİÇME ÇALIŞMALARINDA TIRPAN ÇEKEREK DESTEK VERDİ 

 

 

Ağrı  Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani otların temizliği ile çim biçme çalışmalarını şehrin dört bir yanında sürdürüyor. 

Park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar ve caddelerdeki refüj ve yan bantlarda çalışmaları gerçekleştirilen yabani ot temizliğiyle, çiçeklerin ve ağaçların daha kolay büyümesi sağlanırken, daha estetik bir görünüme de kavuşturuluyor. 

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen ve alanında uzman teknik personel denetiminde özenle gerçekleştirilen çalışmalarda, gerek halkın sağlığı, gerekse çevre düzenlemesi ön planda tutuluyor. Hafta sonları dahil fazla mesai yaparak Ağrı’nın her noktasında çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, halkın istek ve taleplerini de ön planda tutuyor.

 

Çim biçme ve yabani ot temizliği çalışmalarında ekiplere destek veren Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Memet Akkuş; “Doğamızı korumalıyız, insan yaşamında doğa çok önemli bizlerde bu sebepten ötürü park ve bahçelerimiz başta olmak üzere tüm yeşil alanlarda ekiplerimizle birlikte gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz yoğun bir mesai sürdürüyor. Yapılan çalışma kapsamında mahallelerimiz,cami ve okul bahçelerimiz, parklarımız ve sokaklarımızdaki yabani otları temizliyor, çim biçimi yapıyoruz. Ekiplerimize çabaları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Ayrıca Eş Başkan Memet Akkuş ekiplere, çim biçme araçlarının girmediği bölümlerde ise tırpan yardımı ile çim biçme ve yabani ot temizliğinde yardım etti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.