"Gelecek Gençlerle Başlar" konferansı yapıldı

21 Şubat 2018 11:20 Ağrı Belediyesi 2210

Ağrı Belediyesi, İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün tarafından "Gelecek Gençlerle Başlar" konferansı yapıldı

Ağrı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Gelecek Gençlerle Başlar konferansının 2'ncisi yapıldı.

Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşen konferansta 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerine Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde görevli Doç.Dr. Yakup Karataş tarafından tarihi olaylar ve Osmanlı anlatıldı.
Her ay düzenlenen konferanslarda Ağrı İbrahim Çeçen üniversitesinden farklı akademisyenlerin 9 ve 10’uncu sınıf öğrencilerine yönelik sunumları gerçekleşmeye devam ediyor.

Doç.Dr. Yakup Karataş, konferansta tarihin önemini anlatan yaşanmış olaylara vurgular yaparak geleceğin gençler sayesinde daha parlak olacağını, gençlerin tarihten ve geçmişimizden dersler çıkararak daha iyi işler yapabileceğini belirtti.  Konferans sonrası Ağrı Belediyesi Başkan Yardımcısı Halit Aydemir, Doç.Dr. Yakup Karataş’a teşekkürlerini sunarak plaket takdim etti.

 

 

 

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.