Çalışanı Serinleten, Başkan

31 Temmuz 2023 13:33 Ağrı Belediyesi 454

Leylek Pınar Mahallesi sakinleri asfalt çalışmamız başladı.  Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan, 37 derecede çalışan personele karpuz ikram etti.

 


Başkan Karadoğan, Kent Merkezinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışanlarına 37 derecede asfalt çalışmalarına katılan görevlilere mola sırasında, serinlemeleri ve motivasyonları için kendi elleriyle karpuz ikramında bulundu, Sıcak soğuk demeden Ağrı'mız için çalışan tüm personele kolaylıklar diledi.

Karadoğan, Bu yıl Leylek Pınar Mahallesinde başlayan asfalt çalışmasıyla diğer mahallelerde de ihtiyaca göre çalışmalarımız devam edecektir. "Amacımız şehrimizde modern ve güvenli yollar oluştururken, çalışmaları bir an önce bitirmektir" Yapılan yollarımızı halkın güvenli kullanıma açarak, önce sanat yapı çalışmaları ile başlayıp, refüjler yanında asfalt serimi yaparak vatandaşlarımızın rahatı için çalışıyoruz, bu çalışmalarla hemşerilerimiz için hizmet üretmeye devam edeceğiz halkımızın sabrı için kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

 

 

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.