Milli Eğitim ARGE Biriminden Başkan Karadoğan'a hayırlı olsun ziyareti

29 Nisan 2023 14:32 Ağrı Belediyesi 613

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Ekibi başlarında Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Bilgiç ve beraberinde Okul Müdürü ve Öğretmenler Belediye Başkanı Metin Karadoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Ekibi başlarında Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Bilgiç ve beraberinde Okul Müdürü ve Öğretmenler Belediye Başkanı Metin Karadoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Başkan Karadoğan'a çiçek takdimi yaparak,yeni görevinden dolayı başarılar dilediler. Ayrıca, Karadoğana KodlaAğrı ve Ağrı plakalı, Metin Karadoğan isimli forma hediye ettiler.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Bilgiç beraberinde Okul Müdürleri Özlem Çeçen, Sadrettin Güler ile öğretmenlerle birlikte 30-31 Mayıs, 1 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Ağrı Valiliği, Ağrı Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde birçok Kamu kurum ve kuruluşun katılacağı bilim şenliği ile ilgili iş birliği protokolü hakkında Belediye Başkanı Metin Karadoğan'ı bilgilendirdiler.

ARGE ekibi Belediye ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına proje çalışmaları konusunda görüş alış verişinde bulunarak Başkan Karadoğan'dan destek sözü aldılar.
Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE ekibi toplu çekilen fotoğrafin ardından kurumdan ayrıldılar.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.