Öğrenciler Üniversiteye Ahmed-i Hani Kültür Merkezinde Hazırlanıyor

16 Ekim 2018 14:37 Ağrı Belediyesi 2903

Ahmed-i Hani Kültür Merkezi, eğitim ve öğretime katkıda bulunmak amacıyla açtığı kurslara yenilerini ekleyerek öğrencilere ücretsiz eğitim vermeye devam ediyor.

   Belediyemize bağlı Ahmed-i Hani Kültür Merkezi, eğitim ve öğretime katkıda bulunmak amacıyla açtığı kurslara yenilerini ekleyerek öğrencilere ücretsiz eğitim vermeye devam ediyor.

   Başarıyla sürdürülen örgün eğitime destek kurslarının yanında şimdi de üniversite sınavlarına hazırlık yapan öğrencilere takviye kursları açıldı. Prestijli bir iş, güvenilir bir gelecek ve seçkin bir sosyal çevrenin olmazsa olmazlarından biri haline gelen üniversite eğitimi için hazırlık yapan öğrencilerimizi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlamak adına başlatılan hazırlık kursları yoğun katılımla sürüyor.

   Yeni dönemde hizmet veren Ahmed-i Hani Kültür Merkezinde düzenlenen eğitimlerde kullanılacak materyaller öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor. 150 Öğrencinin YKS´ye hazırlanmaları, farklı türlerdeki soruları çözmeleri, kendi seviyelerini görmeleri, stres faktörünü en aza indirmeleri ve sınav kaygısını gidermeleri amacıyla düzenlenen deneme sınavları öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor.

   Öğrenciler Ahmed-i Hani Kültür Merkezinde gördükleri eğitimin yanı sıra Çeşitli spor faaliyetleri, el sanatları, satranç ve geziler ile motive edilerek yüksek öğretime hazırlanıyor.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.