Başkan Karadoğan Sahaya indi

26 Nisan 2023 17:33 Ağrı Belediyesi 521

Ağrı Belediye Başkanlığına seçilen Metin Karadoğan seçildiği tarihîden sonra hayırlı olsun tebriklerini kabulünün ardından sahaya indi.

Ağrı Belediye Başkanlığına seçilen Metin Karadoğan seçildiği tarihîden sonra hayırlı olsun tebriklerini kabulünün ardından sahaya indi.
Başkan Karadoğan bugün bir taraftan gelen ziyaretleri kabul ederken, bir taraftan yapılan ziyaretlerin ardından yaz dönemi çalışmaları için Asfalt planetinin bulunduğu alana gerecek burada yaz dönemi için yapılacak çalımalar konusunda Fen işlerinden bilgi alış verişinde bulundu. 
Çalışma alanından ayrılan Başkan Karadoğan beraberinde bulunan Başkan Yardımcıları ve Belediye Encümenleri ile Cumhuriyet caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Kendisinin 10 yaşında bugüne kadar Cumhuriyet Caddesinde esnaflık yaptığını yaptığı ziyaret ile esnafın gönlünü alarak, fikir alış verişinde bulundu. Cadde esnafının memnuniyeti ve isteklerini değerlendiren Karadoğan, vatandaşında memnuniyetin kazanacağını ispatlayarak, yaz dönemi yapılacak çalışmalar için bütçe imkanlarıyla kentin eksikliklerini gidermek için hizmet sunacağını belirtti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.